Karol Kopiec Katowice
Stand-up Katowice / Karol Kopiec i Michał Juszczak

Stand-up Katowice / Karol Kopiec i Michał Juszczak
Kiedy: 2022-12-07, godzina 19:00:00
Gdzie: Katowice, City Pub, 3 Maja 23
Bilety od: 35zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Katowice! Już 7 grudnia zapraszamy na występ stand-up comedy! Wystąpią dla Was:

Karol Kopiec w programie "Autodiagnoza"
Karol Kopiec - stand-up'er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN'u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych". Karol tak pisze o swoim programie: Mój najnowszy program zatytułowałem "Autodiagnoza" i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach.

Michał Juszczak w programie "Jusz Czas
Michał Juszczak - Wrocławianin, który kończąc 30stkę zauważył jak świat zaczyna mu uciekać. Dlatego w najnowszym programie o roboczym tytule "Jusz czas" poopowiada Wam o... wszystkich sytuacjach, które zbyt bardzo zaczynają wpływać na jego życie. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.
prowadzenie: Łukasz Minko

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Karol Kopiec to polski komik uprawiający stand-up comedy. Występował zarówno w pierwszym jak i drugim sezonie Comedy Central Prezentuje. Uczestnik wielu przeglądów kabaretowych w Polsce, charakteryzujący się abstrakcyjnym poczuciem humoru zmieszanym ze sporą dawką improwizacji. Współpracował m.in. z: Instytutem Teatralnym, Teatrem Academia, Teatrem Improwizowanym Klancyk! Od roku współpracuje sam ze sobą. Od tego czasu jest częściej wzywany na dywanik, ale traktuje to, jako rozwój osobisty. Z owoców morza lubi śledzie, a ze sportów zimowych - basen i bieżnia. Uważa, że kradzież pianin jest nie kulturalna. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Karol Kopiec

Stand-up Katowice / Karol Kopiec i Michał Juszczak

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-01-27 Karol Kopiec Góra Kalwaria