Impro Quartet Warszawa
Komedia Improwizowana!

Komedia Improwizowana!
Kiedy: 2023-01-08, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Scena Relax, Złota 8
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Impro to forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana, znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jego twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru, czyli innymi słowy u nas PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI!

Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji - to wszystko na życzenie widza! W spektaklach Impro Quartet nie ma ani scenariusza, ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu półtorej godziny przed oczami widzów przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen.

Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Impro Queatet to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Impro to forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana, znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jego twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru, czyli innymi słowy u nas PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI! Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Różni wykonawcy

Komedia Improwizowana!

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-01-08 Impro Quartet Warszawa