Kabaret Trzecia Strona Medalu Kraków
Kabaret Trzecia Strona Medalu

Kabaret Trzecia Strona Medalu
Kiedy: 2023-01-22, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Klub Kwadrat, ul.Skarżyńskiego 1
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Kabaret Trzecia Strona Medalu w Klubie Kwadrat

W tę upalną, styczniową niedzielę zapraszamy Państwa na od dawien dawna wyczekiwany występ Kabaretu Trzecia Strona Medalu na krakowskiej ziemi! Ostatni raz w naszym mieście wystąpiliśmy w 2019 roku, czyli przed naszą erą, kiedy świat był jeszcze normalny a my już nie! Wracamy do Was z nową mocą, świeżością i nowymi numerami! Tym razem zapraszamy na program "Prześmiewczość zorganizowana", czyli mnóstwo nowości, w tym skecze z Ryjka 2021 i Ryjka 2022. Na pewno znajdzie się też miejsce na starego hita! Nie może Cię zabraknąć! Bez ciebie nie gramy! Chyba, że zamiast Ciebie przyjdzie ktoś inny. 

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym i prześmiewczym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 80 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 70 nagród i wyróżnień, w tym zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku 2022. Twórcy hitu "Baby dają w szyję":

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 50 nagród i wyróżnień. Obrońcy piosenki kabaretowej. Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie akapella! Inteligentni, przystojni, zabawni - tylko tego im brakuje. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus, Szczepan Szubzda, Damian Filowicz

Kabaret Trzecia Strona Medalu

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-01-22 Kabaret Trzecia Strona Medalu Kraków