Dużo kobiet, bo aż trzy... Bydgoszcz
DUŻO KOBIET, BO AŻ TRZY - A. ANDRUS, J. KOŁACZKOWSKA, H. ŚLESZYŃSKA, M. UMER

DUŻO KOBIET, BO AŻ TRZY - A. ANDRUS, J. KOŁACZKOWSKA, H. ŚLESZYŃSKA, M. UMER
Kiedy: 2023-02-20, godzina 19:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska, ul. Andrzeja Szwalbego 6
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Słynny program muzyczno-kabaretowy, którego gospodarzem jest Artur Andrus, ponownie zagości w polskich miastach jesienią 2022. "Dużo kobiet , bo aż trzy" to podróż po najpiękniejszych wspomnieniach, które wciąż bawią do łez.

Pomysł wspólnego spotkania na scenie pojawił się cztery lata temu. Do współpracy zaproszone zostały trzy niezwykłe kobiety, w różny sposób związane z kabaretem: Maria Czubaszek, Magda Umer i Hanna Śleszyńska. Artyści śpiewali razem i osobno, rozmawiali, opowiadali, bawili. Niestety, nie ma już z nami Marysi, dlatego część wieczoru będzie jej poświęcona, nadal będzie z nami we wspomnieniach, anegdotach, opowieściach, nadal będzie nas rozbawiać, ale może też i trochę wzruszać. Jesienią 2022 zapraszamy na muzyczno-kabaretowy recital z Magdą Umer, Hanną Śleszyńską i gościnnym udziałem Joanny Kołaczkowskiej z Kabaretu Hrabi. Wieczór poprowadzi Artur Andrus. Sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety na najciekawsze koncerty i recitale.

WYKONAWCY:
Magda Umer
Hanna Śleszyńska
Artur Andrus
Joanna Kołaczkowska
Wojciech Borkowski
Wojciech Kaleta
Wojciech Stec
Łukasz Borowiecki

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

DUŻO KOBIET, BO AŻ TRZY to spektakl muzyczno-kabaretowy, którego gospodarzem jest człowiek orkiestra, czyli Artur Andrus - dziennikarz, piosenkarz, poeta, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego", a na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki". Towarzyszyć mu będę trzy cudowne artystki: Joanna Kołaczkowska - uwielbiana przez publiczność, weteranka polskiej sceny kabaretowej (ponad 30 lat w kabarecie!); Hanna Śleszyńska - jedna z najbardziej wszechstronnych i lubianych aktorek, podziwiana z równym entuzjazmem w teatrze, telewizji, filmie czy kabarecie oraz Magda Umer - piosenkarka kultowa, artystka o rzadko spotykanej charyzmie, autorka niezapomnianych spektakli i programów telewizyjnych, poświęconych legendom polskiej piosenki. Razem stworzyli program pełen humoru i licznych anegdot okraszony śpiewem. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: J. Kołaczkowska, M. Umer, H. Śleszyńska oraz A. Andrus

DUŻO KOBIET, BO AŻ TRZY - A. ANDRUS, J. KOŁACZKOWSKA, H. ŚLESZYŃSKA, M. UMER

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-02-20 Dużo kobiet, bo aż trzy... Bydgoszcz
2023-02-27 Dużo kobiet, bo aż trzy... Toruń