Koncert Od Kate Bush do Adele Białystok
Koncert noworoczny Marty Burdynowicz

Koncert noworoczny Marty Burdynowicz
Kiedy: 2023-01-01, godzina 18:00:00
Gdzie: Białystok, NieTeatr, ul. Sienkiewicza 4
Bilety od: 85zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Zwyciężyła XII edycję "The Voice of Poland", na co dzień można ją oglądać na deskach teatrów musicalowych w kraju, jej głos ma w sobie niezwykłą moc i otulające ciepło. Marta Burdynowicz w repertuarze popowych diw zaśpiewa w Nowy Rok w Nie Teatrze.


Kate Bush powróciła do świadomości słuchaczy, gdy popularność zdobył serial "Stranger Things", a jej "Running UpThat Hill" nucą wszyscy. Adele jest artystką, na której kolejne piosenki czekają miliony słuchaczy na całym świecie. Grono wspaniałych wokalistek jestliczne, ale śpiewać ich przeboje nie każdy potrafi. Marta Burdynowicz ma ten talenti umiejętności, który pozwala na taki wyczyn, dlatego w Nowy Rok zapraszamy na niezwykły koncert z ponadczasowym repertuarem i wokalistką, która swoim głosem wprowadza w błogostan. Przy fortepianie zasiądzie Karina Komendera, która jak małokto podąża za wokalistami, świetnie zna już nasz instrument, a ich wspólny koncert w Nie Teatrze w ramach cyklu Musical Jam Live był niezwykłym przeżyciem.


Marta burdynowicz - wokal

Karina Komendera - piano

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Kate Bush powróciła do świadomości słuchaczy, gdy popularność zdobył serial "Stranger Things", a jej "Running UpThat Hill" nucą wszyscy. Adele jest artystką, na której kolejne piosenki czekają miliony słuchaczy na całym świecie. Grono wspaniałych wokalistek jestliczne, ale śpiewać ich przeboje nie każdy potrafi. Marta Burdynowicz ma ten talenti umiejętności, który pozwala na taki wyczyn, dlatego w Nowy Rok zapraszamy na niezwykły koncert z ponadczasowym repertuarem i wokalistką, która swoim głosem wprowadza w błogostan. Przy fortepianie zasiądzie Karina Komendera, która jak małokto podąża za wokalistami, świetnie zna już nasz instrument, a ich wspólny koncert w Nie Teatrze w ramach cyklu Musical Jam Live był niezwykłym przeżyciem. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Marta Burdynowicz, Karina Komendera

Koncert noworoczny Marty Burdynowicz

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-01-01 Od Kate Bush do Adele Białystok