Koncert Humor i Piosenka na pożegnanie Starego Roku Bydgoszcz
KRZYSZTOF KONIAREK z zespołem

KRZYSZTOF KONIAREK z zespołem
Kiedy: 2022-12-30, godzina 17:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Teatr Adria, Toruńska 30
Bilety od: 70zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Piosenki Krzysztofa emitowane są w kilku stacjach TV i radiowych m.in. TVS, Disco Polo Music, TVR, Polo TV, Radio Silesia, Radio Piekary czy Radio Fest. W SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia piosenka "Tylko Ciebie Chcę" otrzymała Grand Prix za rok 2017, natomiast w podsumowaniu Listy Ślaskich Szlagierów za rok 2017 podczas uroczystej Gali, Krzysztof otrzymał nagrodę publiczności. W podsumowaniu Szlagierowej Listy Telewizji TVS za rok 2018 piosenka Całe życie uczysz się miłości ostatecznie zajęła 4 pozycje, natomiast w podsumowaniu Hit Roku telewizji TVS za 2020 piosenka "Żyjmy chwilą" zajęła 3 miejsce. Grzegorz Poloczek znany jest przede wszystkim z kabaretu RAK. Publiczności dał się poznać jako doskanały satyryk, aktor oraz kabareciarz.

W lipcu 2012 roku Grzegorz Poloczek wydał swój solowy album pt. "... z mojego placu". Na albumie znajduje się, aż 25 utworów. Na jednej z płyt możemy znaleźć utwory o śląskim charakterze. Wielkim przebojem śląskich rozgłośni radiowych jest piosenka Malinkonija (Tamte Wino). Druga płyta to już literacka polszczyzna i zawiera między innymi piosenki, które są bliskie sercu wokaliście.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Piosenki Krzysztofa emitowane są w kilku stacjach TV i radiowych m.in. TVS, Disco Polo Music, TVR, Polo TV, Radio Silesia, Radio Piekary czy Radio Fest. W SzlagListowym podsumowaniu na Hit Roku Radia Silesia piosenka "Tylko Ciebie Chcę" otrzymała Grand Prix za rok 2017, natomiast w podsumowaniu Listy Ślaskich Szlagierów za rok 2017 podczas uroczystej Gali, Krzysztof otrzymał nagrodę publiczności. W podsumowaniu Szlagierowej Listy Telewizji TVS za rok 2018 piosenka Całe życie uczysz się miłości ostatecznie zajęła 4 pozycje, natomiast w podsumowaniu Hit Roku telewizji TVS za 2020 piosenka "Żyjmy chwilą" zajęła 3 miejsce. Grzegorz Poloczek znany jest przede wszystkim z kabaretu RAK. Publiczności dał się poznać jako doskanały satyryk, aktor oraz kabareciarz. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Krzysztof Koniarek z zespołem

KRZYSZTOF KONIAREK z zespołem

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2022-12-30 Humor i Piosenka na pożegnanie Starego Roku Bydgoszcz