Koncert Tantfreaky Zielona Góra
TANTFREAKY LIVE

TANTFREAKY LIVE
Kiedy: 2023-01-21, godzina 19:00:00
Gdzie: Zielona Góra, Cafe Noir, al. Niepodległości 22
Bilety od: 39zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

KOCHANI! ZIELONA GÓRA! CAFE NOIR! WZYWAMY WAS! Nazywamy się TANTFREAKY - jesteśmy z Wrocławia, tworzymy z pasji do muzyki i ekspresji. PSYCHOSOUL, JUNGLEJAZZ, ELECTROSPIRITUAL, ENERGETYZUJĄCY GROOVE i SPIRALE WOKALU, KTÓRY UWALNIA EMOCJE - to nasze kolorki. Muzyka ponad podziałami dla ludków w każdym wieku, każdego wierzenia. Muzyka wolności, mocy i czułości. Każdy zostanie zaakceptowany, przytulony i ukochany.

SKŁAD:
VOX - KAROLINA LIPSKA
MC, SAX, SYNTH - KACPER MIKOŁAJUK
KEYS, SYNTHS, GUITAR - WOJTEK KONOPKO
BASS - JANUSZ LIZOŃ
DRUMS AND PERCUSSIONS - MARCIN URSZULAK

27.08.22 wydaliśmy pierwszy album pt. "Theory of Love". Jest to magiczna muzyczna książka. Wykończyliśmy ją "handmade", a muzykę wyczarowaliśmy jako ręcznie malowane pendrive'y, które można zawiesić na szyi. Nasze koncerty to wydarzenie dla: uszu, oczu, ciała (nie brakuje dzikich tańców) i duszy - jak wiadomo muzyka i śpiew nas uzdrawia. Na koncercie mają miejsce: wspólne śpiewy, gra na instrumentach perkusyjnych, jedzenie owoców - rozdajemy je. Kreujemy "w błocie i na salonach", wszędzie tam, gdzie ludzie pragną prawdy i emocji.

Zagramy wiele nowych kompozycji, poddamy się chwili improwizując, ale nie zabraknie też hitów z pierwszego albumu.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Nazywamy się TANTFREAKY - jesteśmy z Wrocławia, tworzymy z pasji do muzyki i ekspresji. PSYCHOSOUL, JUNGLEJAZZ, ELECTROSPIRITUAL, ENERGETYZUJĄCY GROOVE i SPIRALE WOKALU, KTÓRY UWALNIA EMOCJE - to nasze kolorki. Muzyka ponad podziałami dla ludków w każdym wieku, każdego wierzenia. Muzyka wolności, mocy i czułości. Każdy zostanie zaakceptowany, przytulony i ukochany. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Karolina Lipska, Kacper Mikołajuk, Wojtek Konopko, Janusz Lizoń, Marcin Urszulak

TANTFREAKY LIVE

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-01-21 Tantfreaky Zielona Góra