Koncert Ray Wilson Rzeszów
Genesis Classic

Genesis Classic
Kiedy: 2023-04-17, godzina 20:00:00
Gdzie: Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka im. A. Malawskiego, ul. Fryderyka Chopina 30
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Ray Wilson to były wokalista zespołu Genesis i lider grupy Stillskin. W 2023 roku artysta rusza przypomnieć polskiej publiczności największe przeboje grupy Genesis w trasie koncertowej "Genesis Classic"!

Wieloletnia kariera solowa i współpraca z legendarną grupą Genesis sprawiła, że Ray Wilson jest twórcą znanym i docenianym na całym świecie. Wspólnie nagrana z zespołem Genesis płyta "…Calling All Stations…" do dziś cieszy się ogromną popularnością i uznawana jest za jedną z najlepszych płyt w dyskografii grupy.

Fani Raya Wilsona i zespołu Genesis mają w 2023 roku okazję usłyszeć największe przeboje na żywo. Trasa koncertowa "Genesis Classic" to prawdziwa rockandrollowa uczta - zarówno dla osób kochających największe przeboje Genesis, jak i dla fanów mocniejszego, gitarowego brzmienia.

Jesienią 2022 roku artysta wydał nową płytę "The Weight of Man", którą promowała trasa koncertowa.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Ray Wilson, wokalista grupy Genesis, lider grungowej grupy Stiltskin, wraca do Polski z nową trasą koncertową. Zapowiada się wiele niezapomnianych emocji! Przez lata Wilson wyrobił sobie opinię jednego z najlepszych artystów koncertowych. To właśnie scena jest jego żywiołem - kontakt z publicznością i emocje na żywo dodają jego utworom niezwykłej energii. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Ray Wilson & Band

Genesis Classic

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-02-25 Ray Wilson Katowice
2023-02-26 Ray Wilson Lublin
2023-04-17 Ray Wilson Rzeszów
2023-04-24 Ray Wilson Bydgoszcz