Koncert Ekt-Gdynia Wrocław
EKT- Gdynia zagra w Starym Klasztorze!

EKT- Gdynia zagra w Starym Klasztorze!
Kiedy: 2023-01-12, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor, Purkyniego 1
Bilety od: 75zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Stary Klasztor zaprasza na kolejne spotkanie z piosenką żeglarską i szantami w oczekiwaniu na festiwal "Szanty we Wrocławiu 2023". 12 stycznia w ramach cyklu Szanty w Starym Klasztorze wystąpi zespół  EKT- GDYNIA! Szykujcie się na wspólne szantowe śpiewanie.

Zespół EKT- Gdynia powstał w 1986 roku. Początkowo związany z nurtem piosenki turystycznej występował i zdobywał nagrody na festiwalach piosenki turystycznej i studenckiej takich jak : WŁÓCZĘGA w Zielonej Górze, YAPA w Łodzi, BAZUNA, OGÓLNOPOLSKA GIEŁDA PIOSENKI STUDENCKIEJ w SZKLARSKIEJ PORĘBIE, BAKCYNALIA w Lublinie i wiele innych. W dorobku zespołu płyty "Ja Stawiam", "Oczywiście", "Wreszcie płynę" ,"Pójdę przez morze", "EKT-Gdynia-live" Znajdują się na nich piosenki turystyczne, ballady, piosenki o tematyce piwnej i oczywiście piosenki żeglarskie. Te ostatnie dominują w twórczości zespołu. Od wielu lat EKT- Gdynia to jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów szantowych. Występuje z powodzeniem na scenach największych i najlepszych festiwali szantowych (SHANTIES w Krakowie i Charzykowych, SZANTY we Wrocławiu, SZANTY w Giżycku, TRATWA w Katowicach, KNAGA '2001, 2002, 2004 w Toronto, Montrealu i wielu innych). EKT- Gdynia doskonale potrafi łączyć rockowe brzmienie i spokojną, stonowaną balladę. Potrafi bawić i wzruszać zróżnicowaną wiekowo publiczność. Grono fanów zespołu to zarówno kilkuletnie dzieci,  jak również młodzież i dorośli. W listopadzie 2011 roku odszedł z zespołu na wieczną wachtę Irek "Messalina" Wójcicki - filar zespołu i autor wielu piosenek . Staramy się wypełnić pustkę po nim, choć jest to bardzo trudne ,o ile wręcz nie niemożliwe.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Zespół EKT- Gdynia powstał w 1986 roku. Początkowo związany z nurtem piosenki turystycznej występował i zdobywał nagrody na festiwalach piosenki turystycznej i studenckiej takich jak: WŁÓCZĘGA w Zielonej Górze, YAPA w Łodzi, BAZUNA, OGÓLNOPOLSKA GIEŁDA PIOSENKI STUDENCKIEJ w SZKLARSKIEJ PORĘBIE, BAKCYNALIA w Lublinie i wiele innych. W dorobku zespołu płyty “Ja Stawiam”, “Oczywiście”, "Wreszcie płynę" ,"Pójdę przez morze", "EKT-Gdynia-live" Znajdują się na nich piosenki turystyczne, ballady, piosenki o tematyce piwnej i oczywiście piosenki żeglarskie. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Różni wykonawcy

EKT- Gdynia zagra w Starym Klasztorze!

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-01-12 Ekt-Gdynia Wrocław