Koncert Ewa Bem Lublin
z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego

z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego
Kiedy: 2023-01-14, godzina 18:00:00
Gdzie: Lublin, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1
Bilety od: 100zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Dzięki niezwykłej barwie głosu, ogromnemu talentowi i dekadom ciężkiej pracy Ewa Bem nazywana jest pierwszą damą polskiego jazzu. W 2022 i 2023 roku usłyszymy artystkę podczas wyjątkowych koncertów z okazji 50-lecia działalności.


Dorobek Ewy Bem jest niezwykle imponujący. Wokalistka występowała m.in. w Europie, Azji, Ameryce i Afryce. W 2021 roku, po kilkuletniej przerwie, Ewa Bem wróciła na scenę. Podczas jubileuszowych koncertów usłyszymy piosenki zgromadzone na płycie "Ewa Bem Live", m.in. "Podaruj mi trochę słońca", "Cały świat" czy "Dla ciebie jestem sobą". Na scenie Ewie Bem towarzyszyć będzie kwartet wybitnego muzyka Andrzeja Jagodzińskiego, który współpracuje z artystką od początku lat 90. Sprawdź repertuar i zarezerwuj bilety na koncert Ewy Bem!

Na koncercie wystąpią:
Ewa Bem - śpiew
Andrzej Jagodziński - fortepian
Robert Majewski - trąbka
Adam Cegielski - kontrabas
Czesław "Mały" Bartkowski - perkusja

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Niepowtarzalny, ciepły głos, sceniczna charyzma i autentyczność. Wspaniała wokalistka, wyjątkowa osobowość o nienagannych manierach estradowych. Nagrała 15 albumów, zaśpiewała setki koncertów przed publicznością w kraju, a także w Europie, Ameryce, Afryce i Azji. Należy do grona najwybitniejszych polskich piosenkarek, a w środowisku jazzowym uważana za pierwsza Damę Polskiego Jazzu. Swą wielką karierę rozpoczęła od zespołu Bemibek, formacji wyjątkowej na ówczesne czasy na polskim rynku muzycznym. Współpracowała z największymi nazwiskami polskiej sceny jazzowej min. z Wojciechem Karolakiem, Zbyszkiem Namysłowskim, Janem "Ptaszynem" Wróblewskim , Markiem Blizińskim, Henrykiem Miśkiewiczem. Od 1987r, z krótkimi przerwami, współpracuje z Andrzejem Jagodzińskim, pianistą, aranżerem, kompozytorem, kolejną wielką postacią polskiej sceny muzycznej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Ewa Bem

z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-01-07 Ewa Bem Grudziądz
2023-01-14 Ewa Bem Lublin
2023-03-08 Ewa Bem Toruń
2023-03-12 Ewa Bem Bielsko-Biała
2023-03-20 Ewa Bem Poznań
2023-04-25 Ewa Bem Szczecin