Standup Eksperymenty komediowe Macieja Twarowskiego Warszawa
PIĄTKOWY STAND-UP W ŚWIETLICY: "Dobry, ale naśladuje Paczesia"

PIĄTKOWY STAND-UP W ŚWIETLICY:
Kiedy: 2022-12-16, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Świetlica Wolności, ul Nowy świat 6/12
Bilety od: 20zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

PIĄTKOWY STAND-UP W ŚWIETLICY
"Dobry, ale naśladuje Paczesia" - tekst, z którym rozprawił się Mateusz Socha, stał się memem w komediowym środowisku. Nadszedł czas sprawdzić, co by było gdyby komicy na co dzień byli porównywani do innego stand-upera!?
Śmiałkowie z formacji Warsaw Stand-up napiszą i wykonają bit stand-upowy w konwencji wybranego przez siebie polskiego czołowego komika, a wszystko to ku uciesze i zadowoleniu publiczności zebranej na eksperymentach komediowych.


Zapraszamy was na unikalną imprezę komediową 16.12 o 19:00 prowadzoną przez naszego dobrego kolegę oraz nie mniej dobrego komika - Macieja Twarowskiego!
MACIEJ TWAROWSKI - jeden z najlepiej ocenianych komików w Polsce, scyzoryk oraz zdobywca nagrody komediowego debiutu roku 2019.
Chętnych wystąpić zapraszamy do kontaktu przez stronę Maciej Twarowski Stand-up.
**************************************
Świetlica Wolności - miejsce na kulturalno-intelektualnej mapie Warszawy, które służy środowiskom studenckim, organizacjom pozarządowym oraz każdemu miłośnikowi klimatycznych miejsc spotkań.
Bilety: 20 zl
Wydarzenie 18+, osoby przeszkadzające zostaną proszone o opuszczenie imprezy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Drodzy Państwo, sympatycy komedii na żywo, zapraszamy was na unikalną imprezę komediową 12.11 o 19:00 prowadzoną przez naszego dobrego kolegę oraz nie mniej dobrego komika - Macieja Twarowskiego! Czterech śmiałków-komików zmierzy się z nowym wyzwaniem w postaci "Dubbingu", dzięki doświadczeniu i mocy improwizacji naszych komików, wszystkim znane sceny z filmów oraz filmików na YouTube, nabędą nowego znaczenia! W pierwszej części odbędzie się również open-mic. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Maciej Twarowski

PIĄTKOWY STAND-UP W ŚWIETLICY:

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2022-12-16 Eksperymenty komediowe Macieja Twarowskiego Warszawa
2023-01-14 Eksperymenty komediowe Macieja Twarowskiego Warszawa