Standup Stand-up: Mateusz Kiedrowski i Kuba Wu Malbork
Comedy Stand Up

Comedy Stand Up
Kiedy: 2023-01-17, godzina 20:00:00
Gdzie: Malbork, CieKawa KluboKawiarnia, ul. Grunwaldzka 16-18
Bilety od: 35zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Mateusz Kiedrowski - niecodzienny typ, co od razu widać. Szalenie zabawny i błyskotliwy. Gaduła i dusza towarzystwa. Choć czasem zamilknie i wtedy jedynie jego twarz zdradza kłębiące się w głowie myśli. W swojej komedii porusza tematykę damsko-męskich starć towarzyskich. Momentami zaskakująco abstrakcyjny, momentami strasznie prostacki. Komik z sercem na dłoni i kijem w ... garści. Kijem od miotły oczywiście. Bo czystość to jego zajawka. Dla wtajemniczonych Kiedro, dla znajomych Buc. 


KUBA WU - Komik trójmiejskiego pochodzenia, ale mieszkał też w Warszawie bo jest osobą światową. Z wykształcenia jest Psychologiem więc w trakcie wydarzenie zadba o dobrostan psychiczny obecnych ludzi oraz zwierząt. Laureat II miejsca w konkursie open mic podczas 3 gali Stand-up w Mrągowie, wiec nie jest to komik najśmieszniejszy ale też nie jest najgorszy Kuba Wu jest w sam raz!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Mateusz Kiedrowski to niecodzienny typ, co od razu widać. Szalenie zabawny i błyskotliwy. Gaduła i dusza towarzystwa. Choć czasem zamilknie i wtedy jedynie jego twarz zdradza kłębiące się w głowie myśli. W swojej komedii porusza tematykę damsko-męskich starć towarzyskich. Momentami zaskakująco abstrakcyjny, momentami strasznie prostacki. Kuba Wu to komik trójmiejskiego pochodzenia, ale mieszkał też w Warszawie bo jest osobą światową. Z wykształcenia jest Psychologiem więc w trakcie wydarzenie zadba o dobrostan psychiczny obecnych ludzi oraz zwierząt. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Mateusz Kiedrowski, Kuba Wu

Comedy Stand Up

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-01-17 Stand-up: Mateusz Kiedrowski i Kuba Wu Malbork