Standup Bartosz Zalewski - Stand-Up Słupsk
Stand-up: Bartosz Zalewski | Damian Skóra

Stand-up: Bartosz Zalewski | Damian Skóra
Kiedy: 2022-11-28, godzina 19:00:00
Gdzie: Słupsk, Domówka, ul. Tuwima 17
Bilety od: 35zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze stand-upem na żywo, w najlepszym, klubowym wydaniu. W październiku nawiedzi nas dwóch zawodników, którzy na scenach działają od dłuższego czasu. Swoje nowe programy zaprezentują:

Bartosz Zalewski
urodzony we Wrocławiu, zamieszkały we Warszawie, sercem trzeciego świata drugiej kategorii obywatel, nakazem poszukiwany. Występuje od 2010, nie roku lecz wrażenia przypisanemu tej liczbie. Ma na koncie występy telewizyjne, roasty, nagrania solowe, podcasty i stanowczo za mało pieniędzy, proszę mu je dać. Obecnie zaprasza na swój kolejny solowy program komediowy. Poprzednie były dobre, ale ten to dopiero! Tak po prawdzie może być gorszy, naprawdę nie wiemy do momentu aż nie wyjdziemy po tym występie by przedyskutować w małych grupach targające nami uczucia. Możliwość zakupu koszulki po występie.


Damian Skóra
Damian to osoba rzutka, krzepka, ochocza oraz łysa, trochę nerwus. Posiada balkon, ale kiedyś chciałby psa. Ma na koncie kilka wygranych konkursów komediowych, występów telewizyjnych oraz materiałów umieszczonych na youtube i płatnych platformach. Jego ostatni program "Ma Pan rację, przepraszam" cieszy się bardzo dobrymi recenzjami i jest dostępny pod tym adresem: https://youtu.be/o7UmATVvClk - oszczędnie gospodaruje tam wulgaryzmami, aby ustąpić miejsce większej ilości absurdu i obserwacjom wychodzącym poza kanon "co te kobitki mają w tych torebkach". W nowym, nieco bardziej bezpośrednim w swoim przekazie materiale "Wspomnisz moje słowa" szczere wyznania mieszają się z abstrakcją. Damian wyciąga kolejne elementy rzeczywistości i pojedynkuje się z nimi na stojąco, czasem w parterze. Czasem jest to przeciwnik godny, a czasem niskiej reputacji tematyka około cielesna (protezy również uwzględniane). Niemniej, są to rzeczy przydatne do śmiania. Zapraszamy również osoby, które chcą się złapać za guzik widząc Damiana i zapewnić sobie szczęście. Znajomym będziecie mogli wmawiać, że macie zdjęcie z Arturem Szpilką / Grubsonem / Parisem Platynovem (niepotrzebne skreślić) i wszyscy wyjdą zadowoleni.


---

* Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video. 

* Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest zachowywać się w sposób niezakłócający występu.

* Organizatorowi przysługuje prawo wyproszenia z sali osób zakłócających występ bez możliwości zwrotu środków za zakupiony bilet.

* Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych. 

* Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Bartosz Zalewski - pochodzący z Wrocławia komik, debiutował w 2010 roku, dołączył do Stand-up Polska, zdobył, był, wystąpił, uświetnił, hu hu, ha ha, podkreśla, żałuje, łączy w swoich występach wódkę z piwem, stara się nie palić, nie pije kawy, czasowniki. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Bartosz Zalewski

Stand-up: Bartosz Zalewski | Damian Skóra

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2022-12-12 Bartosz Zalewski - Stand-Up Wrocław
2022-12-14 Bartosz Zalewski - Stand-Up Wrocław
2023-01-25 Bartosz Zalewski - Stand-Up Wrocław
2023-03-01 Bartosz Zalewski - Stand-Up Pszczyna
2023-04-01 Bartosz Zalewski - Stand-Up Kalisz
2023-04-02 Bartosz Zalewski - Stand-Up Poznań
2023-04-11 Bartosz Zalewski - Stand-Up Jelenia Góra
2023-04-12 Bartosz Zalewski - Stand-Up Lubin
2023-04-18 Bartosz Zalewski - Stand-Up Nisko
2023-04-19 Bartosz Zalewski - Stand-Up Lublin
2023-04-21 Bartosz Zalewski - Stand-Up Warka