Spektakl Jezioro łabędzie – Royal Ukrainian Ballet Racibórz
Liryczna opowieść o magicznej potędze miłości!

Liryczna opowieść o magicznej potędze miłości!
Kiedy: 2023-02-17, godzina 19:00:00
Gdzie: Racibórz, Raciborskie Centrum Kultury, Fryderyka Chopina 21
Bilety od: 100zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu Inne terminy i lokalizacje

Informacje o wydarzeniu

Spektakl baletowy, który nieustannie cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności na całym świecie. Historia miłości księcia i księżniczki zaklętej w łabędzia wzbudza wielkie emocje i choć wszyscy znają jej zakończenie, z przyjemnością powracają do niej raz za razem. Bowiem oglądanie kunsztu baletowego połączonego z przepiękną muzyką pozwala przenieść się w zupełnie inną, bajkową rzeczywistość, jakże inną od tej, która nas otacza.


Royal Ukrainian Ballet z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej.


Spektakl jest częścią ogólnopolskiej trasy organizowanej zespołowi działającemu obecnie na uchodźstwie i jest formą realnego wsparcia dla artystów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl


O artyście

Royal Ukrainian Ballet z Charkowa to zespół, z którymi Agencja Artystyczna Pro Musica współpracuje już od 10 lat. Został on założony w 2007 roku. Nad jego stałym rozwojem czuwa manager, tancerz i choreograf Anatoliy Kazatskiy. Ich spektakle zachwycają nie tylko wysokim poziomem artystycznym, ale również przepięknymi kostiumami i bajeczną scenografią. Zespół wielokrotnie gościł nie tylko w krajach Europy, ale również Azji, Ameryki Północnej i Południowej. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Zespół Royal Ukrainian Ballet

Liryczna opowieść o magicznej potędze miłości!

Znajdź nocleg w pobliżu

Inne terminy i lokalizacje

2023-02-17 Jezioro łabędzie – Royal Ukrainian Ballet Racibórz
2023-02-18 Jezioro łabędzie – Royal Ukrainian Ballet Busko-Zdrój
2023-02-21 Jezioro łabędzie – Royal Ukrainian Ballet Puławy